Filtr do wody BRITA PURITY C1100 Quell ST

Kod: Brita 1012446
PLN  PLN 

Filtry do wody Brita PURITY C to idealne rozwiązanie do gorących napojów. Optymalna woda stanowi podstawowe kryterium przygotowania wspaniałej kawy, o czym często zapominamy.

W regionach o dużej zawartości cząstek w wodzie nieoczyszczona woda może powodować utratę aromatu serwowanych napojów kawowych.

Filtr z serii PURITY C ma w sobie mieszankę aktywnego węgla która zatrzymuje cząstki i gwarantuje świeżość i odpowiedni smak kawy.

Co ważne dzięki filtrowi Brita maszyna ma zapewnioną optymalną ochronę, bowiem nieustannie eliminowane są niekorzystne czynniki, wynikające z indywidualnych właściwości wody.

Filtrowana woda zawiera zbilansowaną mieszankę minerałów, w tym wapń i magnez. Ma również idealną twardość dla parzenia kawy i właściwy stopień twardości węglowej.

Dzięki filtracji wody zmniejsza się również osadzanie się kamienia i innych niepożądanych składników mineralnych, takich jak gips.

 

 

FILTR BRITA PURITY C1100 Quell ST

OPIS:

Wydajność ekspresów do kawy/espresso i automatów (przy twardości węglanowej 10°dH i obejściu 40%) - 11500l

Maksymalne ciśnienie robocze: 8,6 bara

Położenie robocze: poziome i pionowe

POLECANE PRODUKTY

Korzystając ze strony ekspresdokawy.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.