Termin dostawy: 7 do 10 dni.

Ekspres do kawy BELLEZZA BELLONA Biały

Kod: BE.V05.22W
oszczedzasz988PLN
catalog-product-rabat(15%)
PLN  PLN 

Bellezza  Espressomaschinen GmbH  to rodzinna firma od 40 lat będąca synonimem najlepszej jakości. W 1975 roku Heinz Berberich założył w Ketsch ekspresy do kawy Berberich i tym samym położył podwaliny pod rodzinną tradycję ponieważ od 1975 roku temat brązowych ziaren dominuje w każdej rozmowie. Brasilia, Elektra, Wega, Rancilio i kilka innych firm bliskimi partnerami, a czasem także dobrymi przyjaciółmi, jak pan Rossi. Heinz Berberich pomógł opracować dobrze znany Bremer Viva, a także ulepszyć jeden czy drugi ekspres do kawy. Te 40-letnie doświadczenie z ekspresami do kawy włączono do projektowanych urządzeń. Heinz Berberich pomagał w rozwoju Inizio jeszcze przed śmiercią. Teraz, po 40 latach, Alexander Lösch kontynuuje tradycję i podąża wielkimi śladami. Ekspresy do kawy Bellezza są wykonane ręcznie i od wewnątrz i na zewnątrz promieniują niemiecką wiedzą. Heinz Berberich często lubił mawiać: „Jeśli nie nadążasz za duchem czasu, czas płynie z tobą”. Dlatego Bellezza Espressomaschinen GmbH oznacza postęp techniczny i łączy go z know-how z 40-letniego doświadczenia. W kawę espresso włożono wiele lat pracy. Od uprawy do gotowego espresso szukamy najlepszego smaku, który sprawi, że Ty i my również będziemy szczęśliwi. Ponieważ każdy powinien móc cieszyć się tym, co najlepsze.

Bellona to doskonałość i przyjemność w jednym. Dzięki absolutnej stabilności temperatury tworzy espresso, w którym można się zakochać. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu będzie przyciągać wzrok w Twoim domu. Unikalna, parowa moc wyjściowa nie stawia żadnych ograniczeń kreatywności. Zaprojektuj piękną latte art... Duża, poręczna dźwignia pary daje poczucie pełnej kontroli. Używana jest najczystsza stal nierdzewna 304. Zewnętrzny szklany zbiornik na wodę nie tylko ułatwia uzupełnianie zbiornika na wodę ale dopełnia projekt jako całość.

Kluczowe informacje dotyczące Bellona Bellezza:

  • Grupa kawowa ze stali nierdzewnej
  • Bellezza PID
  • Ustawienia temperatury bojlerów i nie tylko...
  • Shot Timer
  • Regulowany czas wstępnej infuzni (preinfuzja)
  • Moc · 2550W / 220V

 

Model

Francesca

Bellona

Typ maszyny

Dual system - 2B

Dual system - 2B

Typ pompy

Cicha pompa wibracyjna

Cicha pompa wibracyjna

Materiał bojlera

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Manometr ciśnienia

Manometr ciśnienia pompy i bojlera

Manometr ciśnienia pompy

Bellezza PID Control

Tak

Tak

Zawory

Szybka para lub uchylny zawór

Dźwignia

Przełączalny - zbiornik na wodę / świeża woda z sieci

-

-

Ilość bojlerów / pojemność

1 litr + 1 litr

500 ml + 1 litr - para

Zbiornik na wodę

1,8 litra

1,8 litra

Waga

24,5 kg

13,7 kg

Moc

2900 W / 220V

2550 W / 220V

Wymiary

286 x 376 x 465 mm

210 x 415 x 370 mm

POLECANE PRODUKTY

Korzystając ze strony ekspresdokawy.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.