Termin dostawy: 7 - 10 dni.

Ekspres do kawy BELLEZZA FRANCESCA Leva

Kod: FR.VL5.230
oszczedzasz1314PLN
catalog-product-rabat(15%)
PLN  PLN 

Bellezza  Espressomaschinen GmbH  to rodzinna firma od 40 lat będąca synonimem najlepszej jakości. W 1975 roku Heinz Berberich założył w Ketsch ekspresy do kawy Berberich i tym samym położył podwaliny pod rodzinną tradycję ponieważ od 1975 roku temat brązowych ziaren dominuje w każdej rozmowie. Brasilia, Elektra, Wega, Rancilio i kilka innych firm bliskimi partnerami, a czasem także dobrymi przyjaciółmi, jak pan Rossi. Heinz Berberich pomógł opracować dobrze znany Bremer Viva, a także ulepszyć jeden czy drugi ekspres do kawy. Te 40-letnie doświadczenie z ekspresami do kawy włączono do projektowanych urządzeń. Heinz Berberich pomagał w rozwoju Inizio jeszcze przed śmiercią. Teraz, po 40 latach, Alexander Lösch kontynuuje tradycję i podąża wielkimi śladami. Ekspresy do kawy Bellezza są wykonane ręcznie i od wewnątrz i na zewnątrz promieniują niemiecką wiedzą. Heinz Berberich często lubił mawiać: „Jeśli nie nadążasz za duchem czasu, czas płynie z tobą”. Dlatego Bellezza Espressomaschinen GmbH oznacza postęp techniczny i łączy go z know-how z 40-letniego doświadczenia. W kawę espresso włożono wiele lat pracy. Od uprawy do gotowego espresso szukamy najlepszego smaku, który sprawi, że Ty i my również będziemy szczęśliwi. Ponieważ każdy powinien móc cieszyć się tym, co najlepsze.

Francesca to moc, piękno i design w jednym. Potężny podwójny bojler zachwyci Cię swoją parą i mocą. Stałość temperatury i nie wymagane Cool Flash zmienia sposób robienia porannego espresso w coś specjalnego. Dwa czarne manometry, sterowanie PID i zewnętrzny szklany zbiornik na wodę zapewniają absolutną stabilność temperatury. Ponadto system ogrzewania Bellezza przemawia za ekspresem, ponieważ nagrzewa głowicę zaparzania do ustawionej temperatury zaparzania w 12 minut.

Najważniejsze informacje o Francesce:

  • Duży manometr
  • E61 z głowicą zaparzającą ze stali nierdzewnej
  • Sterowanie PID
  • Shot timer
  • Zewnętrzny zbiornik na wodę 1,8 l
  • Bojlery ze stali nierdzewnej z izolacją termiczną
  • Izolacja
  • Tryb ECO
  • Części boczne i nóżki 100% stal nierdzewna 2900W 22V / 120V
  • Uchylne zawory

Model

Francesca

Bellona

Typ maszyny

Dual system - 2B

Dual system - 2B

Typ pompy

Cicha pompa wibracyjna

Cicha pompa wibracyjna

Materiał bojlera

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Manometr ciśnienia

Manometr ciśnienia pompy i bojlera

Manometr ciśnienia pompy

Bellezza PID Control

Tak

Tak

Zawory

Szybka para lub uchylny zawór

Dźwignia

Przełączalny - zbiornik na wodę / świeża woda z sieci

-

-

Ilość bojlerów / pojemność

1 litr + 1 litr

500 ml + 1 litr - para

Zbiornik na wodę

1,8 litra

1,8 litra

Waga

24,5 kg

13,7 kg

Moc

2900 W / 220V

2550 W / 220V

Wymiary

286 x 376 x 465 mm

210 x 415 x 370 mm

POLECANE PRODUKTY

Korzystając ze strony ekspresdokawy.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.